петък, 27 ноември 2009 г.

Скорост или качество искаме от Рекламната агенция

Доста често се чудя къде е компромисът между двете неща - скорост на изпълнение на поръчката или нивото на качество на изработката при направените поръчки. По-скоро въпросът е, ако поръчката е направена "за вчера" нормално ли е да се държи на качеството на изработените изделия?

Мисля, че отговорът тук е не. Нормалното следствие от този отговор е, че рекламната агенция не би трябвало да приема заявки, които са в разрез с нормалното за нея време за изпълнение и оттук да губи от своето качество.

Поне аз така правя. Обещавам само изпълними неща и знам, че моите клиенти, в моята рекламна агенция знаят, че тръгна ли да правя нещо, то ще бъде изпипано докрай. Ако не мога да го изпълня в срок, то предупреждавам и вече клиентът решава - дали да ме изчака и да има качествен продукт или да отиде при друг.

Няма коментари:

Публикуване на коментар